• Taze
Yuvarlak Sapan Eujgoov 85mm Geniş Sonsuz Kaldırma Sapan 6 T Rulman Ağırlık PES Dokuma Sapanlar için Vinç Arma (2 m (6.56 ft))

Yuvarlak Sapan Eujgoov 85mm Geniş Sonsuz Kaldırma Sapan 6 T Rulman Ağırlık PES Dokuma Sapanlar için Vinç Arma (2 m (6.56 ft))

Ziyaretçi izlenme:
₺ 135.78

Malların
İşlenmemiş

6 T RULMAN ağırlığı-Web askıları bir kerelik kalıplama tasarımını benimser, birden fazla eklemin neden olduğu yetersiz gerginliği önleyebilir ve sağlamdır.HALKA yapısı tasarımı-Halka yapısı, askı gövdesinin döngüsel olarak aşınmasını sağlayabilir, böylece askının servis ömrü daha uzun olur.GENİŞ UYGULAMA-Sonsuz kaldırma askıları gemilerde, makinelerde, limanlarda, ulaşımda, elektrik enerjisinde, mühendislikte, inşaatta vb.Yaygın olarak kullanılmaktadır.Hafif VE yumuşak KALDIRMA askısı-Kaldırma askısı hafif ve yumuşaktır ve kullanıldığında kaldırma nesnesine zarar vermez.PES MALZEMESİ-Yuvarlak askı, uzun süre kullanımdan sonra aşınması ve deforme olması kolay olmayan yüksek kaliteli PES malzemeden, darbe direncinden ve aşınma direncinden yapılmıştır.Özellik : 1. Hafif ve Yumuşak Askı : Kaldırma askısı hafif ve yumuşaktır ve kullanıldığında kaldırma nesnesinin yüzeyine zarar vermez. 2. Bir Kez Kalıplama Tasarımı : Bir kez kalıplama tasarımı, birden fazla eklemin neden olduğu yetersiz gerginliği önleyebilir ve sağlam ve dayanıklıdır. 3. Sonsuz Yuvarlak Yapı : Halka yapısı, askı gövdesinin döngüsel olarak aşınmasını sağlayabilir, böylece askının servis ömrü daha uzun olur. 4. Mükemmel Malzeme : PES malzeme kullanarak, darbe direnci ve aşınma direnci, uzun süre kullanımdan sonra giymek ve deforme kolay değil. 5. Geniş Uygulamalar : Gemilerde, makinelerde, limanlarda, ulaşımda, elektrik enerjisinde, mühendislikte, inşaatta vb. Yaygın olarak kullanılır.Şartname : Öğe Türü : Sonsuz Kaldırma Sapan Malzeme : PES Genişlik : Yaklaşık. 85mm / 3.3 in Renk : Kahverengi Rulman Ağırlığı : 6 T Güvenlik Faktörü : 6 : 1 Kullanım Senaryoları : Gemiler, makineler, limanlar, ulaşım, elektrik enerjisi, mühendislik, inşaat ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılır.Paket listesi : 1 x Kaldırma Sapan 1 x Kullanım Kılavuzu Not : 1. Her kullanımdan önce kayışın hasar görmediğinden emin olun2. Askının ve yükün kenarlarını ve köşelerini ayırmak için koruyucu nesneler kullanın 3. Esnek askı 4 düğümlü olmamalıdır. Kaldırma sırasında askı ve yük sürüklenmeyecektir 5. Şok veya titreşim yüklerinden kaçının6. Tehlikeli kayışların onarılmasına gerek yoktur 7. Lütfen nominal yük içinde kullanın, aşırı yüklemeyin ve güvenliğe dikkat edin.

Ürün Özellikleri

Item Type:
Endless Lifting Sling
Material:
PES
Width:
Approx. 85mm / 3.3in
Color:
Brown
Bearing Weight:
6T
Safety Factor:
6
Use Scenarios:
Widely used in ships, machinery, ports, transportation, electric power, engineering, construction and other industries.
Package List:
1 x Lifting Sling :
1 x User Manual :
Note:
1. Before each use, make sure that the strap is not damaged :
2. Use protective objects to separate the edges and corners of the sling and the load :
3. The flexible sling must not be knotted :
4. When hoisting, the sling and the load shall not be dragged :
5. Avoid shock or vibration loads :
6. Dangerous straps do not need to be repaired :
7. Please use within the rated load, do not overload, and pay attention to safety :

Benzer ürünler

Nova

Şimdi kaydolun ve bugün indirimli olan en iyi beş fırsatı yakalayın.