• Taze
Mamibaby Bebek Şezlong için değiştirilebilir Kapak, Süper Yumuşak 100 % Nefes Bebek Yuva Yedek Kapak, makinede Yıkanabilir (Yıldız)

Mamibaby Bebek Şezlong için değiştirilebilir Kapak, Süper Yumuşak 100 % Nefes Bebek Yuva Yedek Kapak, makinede Yıkanabilir (Yıldız)

Ziyaretçi izlenme:
₺ 73.98

Malların
İşlenmemiş

Breath 【%100 Nefes Alabilir】 - Desenli kumaş %100 yumuşak ve nefes alabilen bir malzemedir.Bir bebeğin hassas cildinin bebeğinizin sağlığına dikkat etmesi için güvenlidir. Long【Uzun Süreli Kullanım için Ayarlanabilir Kordon】-Kapağın altındaki kordon bebeğinizle birlikte büyüyecek şekilde ayarlanabilir.Kordon sıkıldığında, bu bebek yuvası 0-12 aylık bebek için uygundur.Boyutu büyütmek için kapağın ucundaki kabloyu gevşetin. 【Taşınabilir Seyahat İhtiyaçları】 - Bebek yuvası kapağının boyutu yaklaşık 38,1 x 24 inçtir.Düzenli 31.5x19. 6 inç boyutu bebek yuva için uygundur.Kullanışlı kulp tasarımı yataklarınıza, oturma odanızın zeminine, kanepeye veya bebek yatağına konabilir. Machine【Machine Wash】 - Bebek şezlong kapak kolayca ayrılabilir Kapakları bebek şezlong, dış halka ve ped tüm ayrılabilir vardır, gizli fermuarlar ile tasarlanmış.İpuçları : Lütfen kullanmadan önce yıkayın, lütfen bebek şezlongunu yıkamak ve düşük ısıda kurutmak için nazikçe yıkama modunu kullanın.Bu, bebeğinizin şezlong örtüsündeki yaşam kullanımını artırabilir. Service【En iyi Hizmet】 - Profesyonellerden oluşan ekibimiz sizi daha mutlu etmek için sürekli çalışıyor.Müşterilere 7/24 teknik destek sağlıyoruz. Ürünümüzün kalitesinden eminiz.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Nova

Şimdi kaydolun ve bugün indirimli olan en iyi beş fırsatı yakalayın.