• Taze
Ev Aletleri için 3C Dijital Fotoelektrik Sensör Anahtarı

Ev Aletleri için 3C Dijital Fotoelektrik Sensör Anahtarı

Ziyaretçi izlenme:
₺ 25.60

Malların
İşlenmemiş

Akıllı indüksiyon, temassız anahtarı, daha güvenli ve sağlıklı.İndüksiyon açısı düz çizgiye yakındır.Yüksek ve düşük seviyeli çıkışlar sadece küçük akım kontrolü büyük akım, kontrol harici akım, MCU sinyal tanıma ve yargılama için uygun olan yüksek ve düşük seviyeli bir sinyal sağlar.Küçük hacimli, birçok yere rahatça monte edilmek için uygundur.Güçlü anti-girişim yeteneği, çalışma performansı daha kararlı.Özellik : 1. Yüksek ve düşük seviyeli çıkışlar sadece küçük akım kontrolü büyük akım, kontrol harici akım, MCU sinyal tanıma ve yargılama için uygun olan yüksek ve düşük seviyeli bir sinyal sağlar.2. Güçlü anti-girişim yeteneği, çalışma performansı daha kararlı.3. Akıllı indüksiyon, temassız anahtarı, daha güvenli ve sağlıklı.4. İndüksiyon açısı düz çizgiye yakındır.5. Küçük hacimli, birçok yere rahatça monte edilmek için uygundur.Şartname : Öğe Türü : Kızılötesi Fotoelektrik Sensör Model : XKC-001 A-T-f12yüksek Ve Düşük Seviye Sinyal Çıkışı : Ters Çıkış (algılama alanına çıkış düşük seviye 0 V, sensör çıkışını yüksek seviye VCC bırakarak) Voltaj : 5~12 Vdistance : 10~150 cm.w-e-metin tablosu td,.w-e-metin tablosu th,;.w-e-metin tablosu, Paket Listesi : 1 x sensörnot : İndüksiyon mesafe ayarı : 1. Sensörün önüne 70 cm (kullanıcı gereksinimlerine göre 10~150 cm) yaklaşık 80*80 cm'lik bir kraft tahta parçası yerleştirin.2, gücü açın3. Sensörün arka kapağını açın ve sağ üst köşedeki küçük nokta düğmesine basın.4, yaklaşık 1 ~ 2 saniye, gösterge ışığı yanıyor, düğmeyi bırakın ve otomatik ayar algılama mesafesine girmeye başlayın.mod.Sensör ve karton sabit kalır ve diğer nesneler tarafından engellenemez.Yaklaşık 10 saniye bekledikten sonra, verileri otomatik olarak kaydetmek ve otomatik olarak normal çalışma moduna dönmek için gösterge yanıp sönmeyi durduracaktır.Tamamlamak için mesafeyi ayarlayın.Kullanım için önlemler : 1. Kızılötesi alıcı cihaza güçlü ışık müdahale eder (sıradan iç mekan ışığı etkilenmez, ışık çok güçlü olduğunda hassasiyet azalır ve mesafe yakındır).Yüklerken, doğrudan soruşturma üzerine algılama mesafesi fonksiyon bozukluğu olan yakın olmak için parlak, doğrudan ışık kaçının.2. Kızılötesi sensör ilkedir.

Ürün Özellikleri

Item Type:
Infrared Photoelectric Sensor
Model:
XKC-001A-T-F12
High And Low Level Signal Output:
Reverse Output (into the sensing area output low level 0V, leaving the sensor output high level VCC)
Voltage:
5~12V
Distance:
10~150cm
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Sensor :
Induction distance adjustment:
1. Place a piece of approximately 80*80cm kraft board at the front of the sensor 70cm (10~150cm according to user requirements). :
2, turn on the power :
3. Open the sensor back cover and press the small dot button in the upper right corner. :
4, about 1~2 seconds, the indicator light is on, release the button, and start to enter the automatic adjustment sensing distance. :
mode. The sensor and cardboard remain stationary and cannot be blocked by other objects. After waiting for about 10 seconds, the indicator will stop flashing to automatically save the data and automatically return to the normal working mode. Adjust the distance to complete. :
Precautions for use:
1. The infrared receiving device is interfered by strong light (the ordinary indoor light is not affected, the sensitivity is reduced when the light is too strong, and the distance is close). When installing, try to avoid the direct light shining directly onto the probe to make the sensing distance become close to affect the function. :
2. The infrared sensor is the principle :

Benzer ürünler

Nova

Şimdi kaydolun ve bugün indirimli olan en iyi beş fırsatı yakalayın.