• Taze
M3 x 6mm / 8mm / 10mm 304 Paslanmaz Çelik Ahşap Vidalar Düz Kafa Sac Vidalar Cıvata Kendinden Dokunarak Vidalar 50 Parça (M3x6)

M3 x 6mm / 8mm / 10mm 304 Paslanmaz Çelik Ahşap Vidalar Düz Kafa Sac Vidalar Cıvata Kendinden Dokunarak Vidalar 50 Parça (M3x6)

Ziyaretçi izlenme:
₺ 19.32

Malların
İşlenmemiş

Konu Boyutu : M3 x 6mm / M3 x 8mm / M3 x 10mm. 3 Boyutları mevcuttur : farklı boyutları ve uzunlukları çeşitli vidalar DIY projeleri ve ağaç işleri için uygun boyutları bulmak için izin verir.Sağlam ve korozyona dayanıklı : phillips düz başlı vidalar paslanmaz çelikten imal edilmiştir, güvenli ve sağlamdır, uzun süre kullanım için korozyona karşı dayanıklıdır.Derin diş tasarımı : derin diş tasarımına sahip ahşap vidalar, farklı ahşaplarda ve insan yapımı malzemelerde iyi tutma gücü sağlar, kolayca soyulmaz.Malzeme : 304 Paslanmaz Çelik; Paket İçeriği : 50 adet x Vidalar. * Sabitleme bileşeni, endüstriyel ve inşaat bağlantı elemanları. *İyi tutma gücüne sahip düz başlı vidalar, birçok ağaç işleme ve DIY işi, mobilya ve dolap endüstrisi için bağlantı elemanları için uygundur. *Ev ve ofis aletleri, iletişim ekipmanları, gemi montajı ve diğer makine endüstrisinde yaygın olarak kullanılır.

Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Nova

Şimdi kaydolun ve bugün indirimli olan en iyi beş fırsatı yakalayın.