• Taze
Klavye Kılıf Samsung Galaxy Tab için A7 T500 / T505 Tablet 10.4 in, PU Deri Standı Arka Kapak, Ayrılabilir Kablosuz Bluetooth

Klavye Kılıf Samsung Galaxy Tab için A7 T500 / T505 Tablet 10.4 in, PU Deri Standı Arka Kapak, Ayrılabilir Kablosuz Bluetooth

Ziyaretçi izlenme:
₺ 0.00

Malların
İşlenmemiş

【Çıkarılabilir Dokunmatik Klavye ile】Hassas bir dokunma işlevine sahip, kullanımı kolay, 32.8 ft etkili çalışma aralığına sahip bu çıkarılabilir ince ve hafif bluetooth klavye.Ayrıca, bir klavye kılıfına sahip olmak klavyeniz için maksimum koruma sağlayabilir. 【Çoklu Görüş Açıları】 Klavye kılıfı tablet için stand olarak kullanılır.Destek Çoklu görüş açısı ve dahili anti-kayma oluklar.Klavyeyi kasanın kapağı boyunca daha ileri veya geri hareket ettirerek tabletin açısını tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. 【Uyumluluk】 Bu kılıf Samsung Galaxy Tab A7 10.4" (2020) Tablet modeli SM-T500/T505 ile uyumludur. 【Bluetooth Bağlantısı için】 Klavye, istediğiniz gibi hareket ettirilebilen ve masaüstündeki dağınıklığı azaltabilen Bluetooth 3.0 arabirimi üzerinden tablet bilgisayara bağlanır. 【Çift Koruma】 Premium Dayanıklı PU deri dış yüzey, tabletinizi kazara düşmelere ve darbelere karşı korur.Yumuşak kaymaz iç kısım tabletinizi çizilmelere karşı korur, tabletiniz için tam koruma sağlar.4.2 Pil Ömrü : 3 years Working Ortam Sıcaklığı (polimer lityum pil) Akımı : 2.5 m AStandby Akımı : 0.3 m ASleep Geçerli : 40u ACharging Geçerli : 200m AKeystroke Gücü : 80 10g Function± : Fn kombine multimedya function Support Protokol : Bluetooth 3.0/4.0/1.1 Güç Kaynağı : USB arabirim connection Built-Pil Kapasitesi : 200 m Ah VWorking 3.0 Bluetooth 3.0 standart interface Modulation Yöntem : GFSKWorking Gerilim : -Samsung Galaxy Tab A7 T500/T505 Bluetooth İçin Klavye+Case Material : PU Deri+ABSTouchpad Fonksiyon : Yes Applicable Modeli özellikleri : Öğesi Türü : : : : -10°- +55 C Şarj Süresi : 3-4 saat (ilk kez tam olarak şarj için 8 saat tam şarj sonra kullanılabilir) Sürekli Çalışma Süresi : 100 hours Standby Süresi : 100 days Button Ömrü : 5 milyon times Effective Çalışma Mesafesi : Yaklaşık. 10m / 32.8 FT Nasıl kullanılır : 1. Bluetooth klavye kılıfını açın ve sağ üst köşedeki düğmeyi 0ff'den ON.At bu kez, kılıf klavyesi etkinleştirilir ve 3 saniye sonra mavi ışık söner.2. Ardından Yakındaki Bağlan'a tıklayın.Mavi ışık yanıyor ve Bluetooth ışığı yanıp sönüyor3. Tableti açmak, bul-1 Cable Note Şarj (Touchpad 1 x) Turn Bluetooth on-aç kablosuz ve ağ-Ayarlar-Arama yakındaki aygıtları (Bluetooth klavye ve koruyucu kılıf Bluetooth klavye adı Ara ve Bağlan(FN+Q W E ilgili sistem geçiş) Paket Listesi : 1 x Klavye Case1 x Bluetooth Klavye. Lütfen kablosuz klavyeyi ilk kullandığınızda 8 saat şarj edin.Normal kullanımdan sonra servis ömrü arttırılabilir.2. Elektronik ekipmanı nemli bir yere koymayın.

Ürün Özellikleri

Item Type:
Keyboard+Case
Material:
PU Leather+ABS
Touchpad Function:
Yes
Applicable Model:
For Samsung Galaxy Tab A7 T500/T505
Bluetooth:
Bluetooth 3.0 standard interface
Modulation Method:
GFSK
Working Voltage:
3.0-4.2V
Working Current:
2.5mA
Standby Current:
0.3mA
Sleep Current:
40uA
Charging Current:
200mA
Keystroke Force:
80 ± 10g
Function:
Fn combined multimedia function
Support Protocol:
Bluetooth 3.0/4.0/1.1
Power Supply:
USB interface connection
Built-in Battery Capacity:
200mAh (polymer lithium battery)
Battery Life:
3 years
Working Environment Temperature:
-10℃- +55℃
Charging Time:
3-4 hours (8 hours to fully charge for the first time, full charge can be used later)
Continuous Working Time:
100 hours
Standby Time:
100 days
Button Life:
5 million times
Effective Operating Distance:
Approx. 10m / 32.8ft
How to use:
1. Turn on the bluetooth keyboard holster and push the switch in the upper right corner from 0FF to ON. At this time, the holster keyboard is activated, and the blue light will turn off after 3 seconds. :
2. Then click Connect nearby to it. The blue light is on and the Bluetooth light is flashing :
3. Turn on the tablet, find-Settings-Turn on wireless and network-Turn on Bluetooth-Search nearby devices-Search for the Bluetooth keyboard name of the protective case (Bluetooth keyboard) and click Connect (Press FN+Q W E to switch the corresponding system) :
Package List:
1 x Keyboard Case :
1 x Bluetooth Keyboard(with Touchpad) :
1 x Charging Cable :
1. Please charge the wireless keyboard for 8 hours the first time you use it. After normal use, the service life can be increased. :
2. Do not put electronic equipment in a humid place. :

Benzer ürünler

Nova

Şimdi kaydolun ve bugün indirimli olan en iyi beş fırsatı yakalayın.