• Taze
01 02 015 ıslak Kuru Bez Çanta, Makinede Yıkanabilir Kullanımlık Sağlam Çamaşır Torbası Kolu Askı Seyahat için(Kırmızı Kutu)

01 02 015 ıslak Kuru Bez Çanta, Makinede Yıkanabilir Kullanımlık Sağlam Çamaşır Torbası Kolu Askı Seyahat için(Kırmızı Kutu)

Ziyaretçi izlenme:
₺ 72.00

Malların
İşlenmemiş

Çanta, bez bebek bezlerini yıkamalar arasında düzenlemek için kullanılabilir, ayrıca mayoları, ıslak havluları veya terli fitness ekipmanlarını saklamak için de kullanılabilir.Fermuar kapatma, kokuyu ve kokuyu oldukça iyi içerir, nemli olan şeyleri saklamak için harikadır, ancak ıslak bir şey için iyi değildir.Yüksek kaliteli PVC malzemeden yapılmış, sağlam, tekrar kullanılabilir ve makinede yıkanabilir ve yüzlerce kez sürebilir.Çok fonksiyonlu ıslak çanta, bebek bezi ıslak kuru çanta, seyahat çantaları, saklama torbaları, kozmetik çantaları,el çantaları vb.Olarak kullanabilirsiniz.Bir sap kayışı ile ıslak torbayı bebek arabasına takmanıza veya kapı kolları, havlu çubuğu gibi herhangi bir yere asmanıza izin verir.Özellik : 1. Çanta, bez bebek bezlerini yıkamalar arasında düzenlemek için kullanılabilir, ayrıca mayoları, ıslak havluları veya terli fitness ekipmanlarını saklamak için de kullanılabilir.2. Çok fonksiyonlu ıslak çanta, bebek bezi ıslak kuru çanta, seyahat çantaları, saklama torbaları, kozmetik çantaları,el çantaları vb.Olarak kullanabilirsiniz.3. Bir sap kayışı ile ıslak torbayı bebek arabasına takmanıza veya kapı kolları, havlu çubuğu gibi herhangi bir yere asmanıza izin verir.4. Yüksek kaliteli PVC malzemeden yapılmış, sağlam, tekrar kullanılabilir ve makinede yıkanabilir ve yüzlerce kez sürebilir.5. Fermuar kapatma, kokuyu ve kokuyu oldukça iyi içerir, nemli olan şeyleri saklamak için harikadır, ancak ıslak bir şey için iyi değildir.Şartname : Öğe türü : ıslak kuru bez bebek Bezi çantasımalzeme : pvcboyutu : Yaklaşık.38x28 cm / 15.0x11. 0 yılında Paket listesi : 1 x ıslak kuru bez bebek bezi çantası.

Ürün Özellikleri

Item Type:
Wet Dry Cloth Diaper Bag
Material:
PVC
Size:
Approx.38 x 28cm / 15.0 x 11.0in
Package List:
1 x Wet Dry Cloth Diaper Bag :

Benzer ürünler

Nova

Şimdi kaydolun ve bugün indirimli olan en iyi beş fırsatı yakalayın.