• Taze
Multimetre Paneli, 0.28 in LED Dijital Tüp Dijital Voltmetre Ampermetre PCB 3 Aralıkları Metre Kapsam DC 0 V‑100 V için Kablolama

Multimetre Paneli, 0.28 in LED Dijital Tüp Dijital Voltmetre Ampermetre PCB 3 Aralıkları Metre Kapsam DC 0 V‑100 V için Kablolama

Ziyaretçi izlenme:
₺ 0.00

Malların
İşlenmemiş

Çeşitli çalışma senaryolarının ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli aralık özellikleri seçilebilir.Küçük boyutlu ve hafif, her zaman taşımak ve kullanmak için uygun, çok kullanışlı ve pratik.Yüksek doğruluk, hassas tepki, hızlı tanıma, istikrarlı ve mükemmel performans ile.Dijital ekran, ekran akım ve gerilim aynı zamanda, net ve okunması kolay.İnsanlaşmış tasarım, basit kullanım, kurulumu kolay, kullanımı ve kullanımı kolay.Özellik : 1. Dijital ekran, ekran akım ve gerilim aynı zamanda, net ve okunması kolay.2. Çeşitli çalışma senaryolarının ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli aralık özellikleri seçilebilir.3. Yüksek doğruluk, hassas tepki, hızlı tanıma, istikrarlı ve mükemmel performans ile.4. İnsanlaşmış tasarım, basit kullanım, kurulumu kolay, kullanımı ve kullanımı kolay.5. Küçük boyutlu ve hafif, her zaman taşımak ve kullanmak için uygun, çok kullanışlı ve pratik.Şartname : Öğe Türü : Dijital Voltmetre Ampermetre Malzeme : pcbölçüm Aralığı : 0 V-100 VTest Aralığı : 0-10 A 0-50 A 0-100 A Güç Kaynağı Aralığı : DC4-30vvoltaj Hatası : ±0.1 % Akım Hatası : ±1 % Harici Ayırıcı Özellikleri : 75 milliohmsÇalışma Akımı : Şantın dört noktası istenildiği gibi değiştirilemez.2. Dijital ekran ölçer ve şant birlikte kullanılır, 1 A, 10 A 50 A, 100 A şant ile kullanılamaz, lütfen bilin.3. Ölçülen akımın 10a'dan az olup olmadığına bakılmaksızın, akımı ölçmek için 50 A veya 100 A aralığındaki sayacın bir şönte bağlanması gerekir!Aksi takdirde, sayaç kafası yanacaktır.4. Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Ürün Özellikleri

Item Type:
Digital Voltmeter Ammeter
Material:
PCB
Measuring Range:
0V-100V
Test Range:
0-10A 0-50A 0-100A 
Power Supply Range:
DC4-30V
Voltage Error:
±0.1%
Current Error:
±1%
External Separator Specifications:
75 milliohms
Working Current:
Refresh Speed:
About 300ms once
Display Mode:
Double three-digit 0.28 in LED digital tube
Display Color:
Red and blue
Purpose:
Used to display voltage and current readings
Applicable Scenarios:
Electronic equipment, circuit protection, wiring, maintenance, etc.
Package List:
1 xDigital Voltmeter Ammeter2 x Guide Line :
1. The power supply voltage of the meter must be 4‑30v. If it exceeds 30V, independent power supply is required. Please connect according to the diagram. The four points of the shunt cannot be changed at will. :
2. The digital display meter and shunt are used together, 1A, 10A cannot be used with 50A, 100A shunts, please know. :
3. Regardless of whether the measured current is less than 10A, the meter with a range of 50A or 100A must be connected to a shunt to measure the current! Otherwise, the meter head will be burnt. :
4. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly,and make sure you will not mind before ordering. :

Benzer ürünler

Nova

Şimdi kaydolun ve bugün indirimli olan en iyi beş fırsatı yakalayın.